Alfalux

POKAŻ FILTRY
ukryj filtr ukryj filtr

Wyszukiwarka zaawansowana:

nazwy
rosnąco
12
-

Parametry:

 
 
 
wyczyść opcje przeglądania

Glazura do łazienki - wybór na lata

Alfalux to włoski producent płytek, którego wyroby to charakteryzująca się pięknym wzornictwem i bogatą kolorystyką glazura. Łazienka, w której znajdą się elementy dekoracyjne Alfalux, zyska designerski wygląd i klasę wzorcowych pomieszczeń z katalogów wnętrzarskich. Kraina Łazienek to miejsce, w którym znajduje się pełna kolekcja płytek ściennych i podłogowych Alfalux. To produkt cieszący się renomą i postrzegany przez konsumentów jako najwyższej wysokiej jakości glazura. Sklep oferuje bogaty wybór płytek włoskiego producenta.

Kraina Łazienek – włoska glazura Alfalux, polski sklep internetowy

W asortymencie Alfalux dostępne są terakota, gresy i glazura do zastosowań w różnego typu pomieszczeniach – łazienkach, kuchniach, korytarzach, a nawet salonach. Płytki produkowane są w wielu kolorach i formatach, w stylu klasycznym oraz nowoczesnym, co powoduje, że mają one wszechstronne zastosowanie i można dzięki nim stworzyć zachwycające kompozycje. Jeżeli interesuje Państwa markowa włoska glazura, sklep internetowy Kraina Łazienek zaprasza na zakupy! Włoska glazura do łazienki Alfalux to piękne wzory i kolory, spośród których z pewnością wybiorą Państwo najbardziej atrakcyjne modele do swojego domu. Jeżeli liczy się wysokiej jakości glazura, sklep Kraina Łazienek przedstawia Państwu pełną kolekcję płytek ściennych i podłogowych Alfalux – zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych propozycji!

 

W asortymencie Alfalux dostępne są terakota, gresy, glazura – łazienki, kuchnie, korytarze, nawet salony wyglądają dzięki nim olśniewająco. Płytki produkowane są w wielu interesujących kolorach i formatach, w stylu klastycznym oraz nowoczesnym, co powoduje, że są one naprawdę wszechstronne i można dzięki nim stworzyć zachwycające kompozycje. Jeżeli interesuje Państwa markowa włoska glazura, sklep internetowy Kraina Łazienek zaprasza na zakupy!

Brak produktów w danej kategorii