O nas

Bezpieczny i sprawdzony sklep internetowy

Płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, umywalki i baterie oraz armatura i wiele elementów wyposażenia łazienek to asortyment, który ma do zaoferowania nasz sklep internetowy. Znajdziecie Państwo u nas różnego rodzaju płytki łazienkowe renomowanych firm w szerokiej gamie kolorów i wzorów oraz w atrakcyjnej i konkurencyjnej ofercie cenowej.

Płytki łazienkowe i inne materiały – sklep Kraina Łazienek

Kraina Łazienek to sklep z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Mamy własny sklep internetowy – płytki ceramiczne to nasza specjalność. W branży mamy już ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Obecnie posiadamy własny sklep internetowy – płytki ceramiczne to nasza specjalność. Współpracujemy z wieloma producentami, nie tylko z Polski, ale również z innych krajów, miedzy innymi z Hiszpanii, Portugalii, Włoch. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim stylowe płytki łazienkowe – sklep internetowy Kraina Łazienek prowadzi sprzedaż płytek podłogowych, ściennych, ponadto armatury łazienkowej oraz wyposażenia łazienek, w tym mebli. Można znaleźć u nas artykuły renomowanych producentów, między innymi Azteca, Dune, Living Ceramics, Vives, Kerion, Grespania, Porcelanosa, Duravit, Hatria.

Zależy nam na tym, aby zakupy razem z nami był zawsze przyjemnością – z tego też powodu przygotowaliśmy dla naszych klientów płytki łazienkowe i innych typów w tak szerokim asortymencie, zapewniamy krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, atrakcyjne ceny, bezpieczny transport i miłą i rzetelną obsługę klienta. Posiadamy również własne biuro projektowe, w którym przygotowujemy dla klientów profesjonalne projekty. Jeżeli również interesują Państwa eleganckie płytki łazienkowe, sklep Kraina Łazienek to najlepszy adres. Zapraszamy serdecznie do bliższego sprawdzenia naszego asortymentu i życzymy udanych zakupów!

Nasze biuro projektowe dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie dostarczyć Państwu funkcjonalne i nietuzinkowe projekty, które zawsze powstają w zgodzie z obecnymi trendami i gustami klienta.

Oprócz handlu detalicznego prowadzimy również sprzedaż hurtową.
 

Siedziba firmy:
Carmen&BW Sp. z o.o.
71-083 Szczecin, ul. Santocka 48-49

 


Wyświetl większą mapę