Sposoby płatności

§ 6 [Ceny, warunki płatności i dostawa produktów]

 1. Ceny wszystkich Produktów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatki, w tym podatek VAT).
 2. Ceny Produktów w Sklepie nie zawierają kosztów dostawy.
 3. Klient ma do wyboru następujące sposoby płatności:
  1) Przelewem bankowym na rachunek bankowy Carmen&BW Sp. z o.o., dokonanym w terminie 3 dni po potwierdzeniu zamówienia. Brak płatności w powyższym terminie powoduje anulowanie zamówienia. Numer rachunku bankowego podany jest w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia, o którym mowa w § 5 ust. 7. W tytule przelewu Klient powinien podać numer swojego zamówienia.
  2) Przelewem bankowym, zgodnie z pkt 1, w wysokości 50 % całkowitego kosztu zamówienia, o którym mowa w § 5 ust. 4, tytułem zaliczki oraz gotówką w wysokości pozostałego kosztu zamówienia przekazaną przedstawicielowi firmy kurierskiej, która dostarcza zamówione produkty w momencie odbioru zamówienia (za pobraniem).
  3) Gotówką – w przypadku osobistego odbioru zamówienia w siedzibie Sprzedającego.
 4. Przelewy należy dokonać na rachunek bankowy Carmen&BW Sp. z o.o. o nr: 13 1910 1048 2793 0000 9887 0001
 5. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i miejsca doręczenia. Koszt dostawy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ustalany jest indywidualnie.
 6. Towary są doręczane pod wskazany przez Klienta adres na terenie Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy przewozowej/kurierskiej, według wyboru Klienta. Przewidywany czas doręczenia Towaru przez Pocztę Polską wynosi do 5 dni roboczych, natomiast przez przewoźnika - do 3 dni roboczych od dnia następującego po dniu nadania przesyłki.
 7. Klient, odbierając przesyłkę z zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki po jej odbiorze od kuriera, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym w sposób wskazany w§ 2 pkt 4 Regulaminu.